Lokalita

Developerský projekt Tulipa City se nachází přímo u stanice metra Kolbenova. Nové byty se tímto nachází ve velmi dobré dopravní dostupnosti. Nabízí tak svým budoucím obyvatelům bydlení, které spojuje funkčnost, flexibilitu a blízkost cyklostezek i třeba možnost aktivního odpočinku.

Ve vzdálenosti do 5-10 min MHD, se nachází nákupní galerie Fenix a Harfa, O2 aréna, park Podvinní nebo i poliklinika Vysočany. V běžné docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, která je v dnešní době velmi důležitá. Například škola, školka, banky i bankomaty, restaurace a další. Do 15 min automobilem se lze přemístit do centra Prahy, na Václavské náměstí nebo i třeba na dětské dopravní hřiště na Prosek, nákupního centra Letňany nebo plaveckých bazénů Letňany a Hloubětín. Tento projekt vytváří dokonalé podmínky zejména pro byty na investici.

Prodejní centrum projektu Tulipa City se nachází přímo v místě výstavby, stanice metra i tramvaje Kolbenova, v areálu bývalého blešího trhu. V tomto centru se nachází jedinečný 3D animační model, díky kterému mohou zájemci nahlédnout do realizace a finální podoby interiéru. Neváhejte a přijďte se podívat, naši specialisté Vám ochotně pomohou vybrat Váš nový byt.

Video: Lokalita projektu Tulipa City

 

Kontaktujte nás

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.